מומחה קידום אתרים

מומחה קידום אתרים

מומחה קידום אתרים זה כנראה המקצוע הטוב ביותר שיש למאה ה- 21 להציע היום. מומחה קידום אתרים הוא לא רק איש טכני המביא אתר מסוים למקום הראשון ברשימת החיפוש בגוגל. אנחנו מדברים על עולם מלא יצירתיות וקסם, כזה שמאפשר לנו גם להביא אתר האינטרנט לפרונט וגם לספר מההתחלה סיפור.

הרי, בסופו של יום כאשר אנחנו רוכשים משהו אנחנו לעולם לא רוכשים רק מוצר. אנחנו למעשה רוצים לרכוש, יותר מהכל סיפור. אנחנו רוצים להרגיש כאילו אנחנו ממש חלק מחברה מסוימת, חלק מאיזה כוח שאנחנו רוצים להיות חלק ממנו. כאשר אנחנו רואים משפיעניות ומשפיענים ברשתות החברתיות אנחנו הופכים למעשה קצת לחברים של אותם אנשים מה שכמובן מעודד אותנו לקנות.

כאשר אנחנו עדים ליצירתיות, לחשיבה מחוץ לקופסא, אנחנו יכולים להתחבר בקלות למסר מה שכמובן יאפשר לנו לרכוש את המוצר בלב שלם. מומחה קידום אתרים הוא זה שעושה את החיבורים הללו ומביא לידי ביטוי את כל המאפיינים של המוצר שיעזרו לו בסופו של דבר להגיע לקהל לקוחות גדול יותר.

קידום אורגני, קידום בגוגל, פרסום באינטרנט, כל אלו שמות קוד לפעולות טכניות אותן עושה מומחה קידום אתרים מקצועי או לעיתים חברת קידום אתרים מקצועית.

אבל האמת היא שבסופו של דבר מומחה קידום אתרים בונה מותג, הוא בונה בראש ובראשונה רעיון.

מומחה קידום אתרים מבין את גוגל

אנחנו לא יכולים לפרסם בעולם החדש בלי להבין מה לעזעזל מנוע החיפוש של גוגל רוצה מאתנו. קידום אתרים הוא דבר חשוב כל כך משום שדרכו אנחנו יכולים למכור לא רק את המוצר הספציפי אלא גם את המותג כולו. אנחנו יכולים להבטיח כי המודעות אותם אנחנו מפרסמים ברשתות החברתיות לא יהיו לעיני אלו שאין להם לכתחילה עניין במותג, אלא רק עבור אלו שנכנסו כבר לאתר, התעניינו במוצרים, אולי אפילו שמו כמה מוצרים בסל, אבל בסוף החליטו לוותר מכל סיבה שהיא.

מומחה קידום אתרים יגיד לכם שאתר אינטרנט מקצועי, כזה שמגשים את מטרתו, הוא כזה שנותן לגוגל את מה שהוא צריך.

זאת אומרת, שלאותו אתר אינטרנט דומיין קצר הקולע למטרה, יש לו מלל נכון בו מילים נפוצות בהן משתמשים גולשים רבים המחפשים מוצרים המתאימים לאלו הנמכרים באתר, אתר אינטרנט מקצועי ומעולה גם יהיה כזה בו ניתן להזמין באמת את המוצרים, זאת אומרת שלא מדובר על אתר אינטרנט ישן אלא על כזה המתחדש כל הזמן.

פרסום בגוגל זה לא תמיד ללכת ולשלם כסף עבור פרסום מודעה. לעיתים, בדרך כלל, קידום אתרים בגוגל ייעשה על ידי לקיחת כל הפרמטרים עליהם דיברנו כעת והבאה שלהם לכדי מיצוי באופן כזה שיזניק את האתר קדימה ויביא לו חשיפה גדולה יותר עם כל חיפוש חדש של גולש זה או אחר בגוגל.

מומחה קידום אתרים נותן מענה גלובלי

מומחה קידום אתרים כמובן לא מתייחס רק לאתר האינטרנט שלכם. קידום אתרים זה כמובן דבר חשוב, לשם כך הרי התכנסנו, אבל הוא לא חזות הכל.

הרי, אם דיברנו על כל שכאשר אנחנו מוכרים משהו אנחנו לא מוכרים רק מוצר אלא ממש סיפור שלם, אנחנו יכולים לומר כי גם לרשתות החברתיות יש מקום של כבוד בתוך המערכת. אין מומחה קידום אתרים מקצועי שלא יעיד על החשיבות שיש בתחזוקה שוטפת של קהל עוקבים מסור, כזה שיאפשר לכם להתחיל מבסיס קטן אבל עקבי של לקוחות שיצמח כמובן עם הזמן על ידי קיומו של אתר האינטרנט.

יתרה מזאת, תחזוקה של מותג ברשתות החברתיות יכול לתת לכם את האפשרות 'להעביר' את הגולשים שלכם ממקום למקום. למשל מהאינסטגרם לאתר האינטרנט , במידה ואלו רוצים לרכוש את המוצר עליו דיברתם ועוד. כמו כן, זה המקום שלכם לא רק לכתוב על יעילותו של מוצר זה או אחר, אלא ממש לדבר בעצכם על היתרונות של המוצר באופן כזה שיביא עוד לקוחות שיראו איזו אש ותשוקה יש לכם בעיניים וכמובן ירצו לקחת בזה חלק גם כן.

איך מתנהלת העבודה

עבודה של מומחה קידום אתרים מתחילה קודם כל באבחון של הצרכים שלכם בתור בעלי עסק, הן ברמה הטכנית והן ברמה היצירתית. זאת אומרת, בחינה של אתר האינטרנט או הקמה של אחד כזה במידת הצורך והתאמה שלו לצרכים של מנוע החיפוש בגוגל.

מה שאתם יכולים לעשות לפני כן הוא להגדיר לעצמכם בראש קודם כל מה אתם רוצים להגיד. מה למעשה הסיפור של המותג שלכם, הדבר שאתם יכולים לספר עליו ושאף אחד אחר לא יכול להגיד במקומכם. מה ה- 'אני מאמין שלכם' שיביא עוד ועוד לקוחות ליהנות ממוצר שאתם באמת מאמינים בו בכל לב.

רוצים לשמוע עוד? לקבל עצה פרטנית של מומחה קידום אתרים מקצועי? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט ונעמוד לשירותכם בשמחה.