קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני, המונחים הבסיסיים

קידום אתרים אורגני הוא קידום אתרים שנעשה במנוע החיפוש של גוגל בלי שזה יעלה כסף. אלא רק על ידי מקסום של הפוטנציאל הקיים באותו אתר אינטרנט. מנוע החיפוש של גוגל הוא למעשה השופר, או אולי הכריזה של בעלי עסקים בעת המודרנית. קידום אורגני בגוגל הוא הדרך שלנו להפוך את האתר שלנו חשוף ליותר עיניים מה שמטבע הדברים יכול לעלות את מספר הלקוחות שלנו.

הרי זה לא משנה אם המוצר שלנו מעולה כל עוד אין 'קונים בחנות', כאשר אנחנו מדברים על קונים ומוכרים בחנות, אנחנו כמובן מדברים בראש ובראשונה על החנות הווירטואלית. אם אתם גם כן רוצים לשמוע  על הדרך להעלות את החנות הווירטואלית שלכם לאוויר באופן כזה שתיראה ללקוחות רבים ככל האפשר, ריכזנו עבורכם את המידע החשוב על קידום אתרים אורגני .

כאן נלמד איך לעשות קידום אתר בגוגל, כזה שמאפיין את בית העסק שלכם. יאללה בואו נתחיל ללמוד ביחד כצד עושים זאת!

קידום אתרים אורגני – מתחילים:

לתהליך של קידום אתרים אורגני יש שם מקצועי , הוא: ' קידום אורגני SEO ' SEO הם למעשה ראשי התיבות המדברים על מקסום של היכולת של אתר אינטרנט זה או אחר להביא לקוחות וגולשים חדשים אל האתר. ממה מורכבים הפרמטרים שמביאים גולשים נוספים? הרי הם כאן לפנינו:

  1. שימוש נכון בדומיין: דומיין הוא השם של האתר. קידום אתרים אורגני יכול להתבצע רק כאשר שם האתר זכיר, קליט, ניתן להעביר אותו ממקום למקום במרחב הווירטואלי ללא קושי ועוד. כך, שאם אנחנו רוצים להגיע למצב בו חל קידום אורגני של אתר אינטרנט , אנחנו כמובן חייבים להבטיח כי שם הדומיין יהיה קצר וקליט. במרבית המקרים כאשר פונים לגורם שלישי , מומחה קידום אתרים מקצועי , זה כבר ימנע מכם לייצר דומיין חסר אפקטיביות. אבל , במידה ואתם מייצרים אתר עבור עצמכם , עליכם לוודא כי שם הדומיין הוא קצר, קולע ומתאים לתוכן של האתר.
  2. כתיבה של מילים נפוצות והשתלה של אלו לתוך הטקסט: חשבו על כך שלמנוע החיפוש של גוגל אין יותר מדי רמזים בדרך לחיבור שבין לקוח הקצה לאתר האינטרנט הרלוונטי. כך שאם אנחנו רוצים להפוך את האתר שלנו נגיש, אנחנו צריכים לשתול בתוכו כמה שיותר מילים נפוצות, כאלו שסביר להניח שלקוחות רבים יכתבו במנוע החיפוש. אם למשל יש לנו משתלה של עציצים באשדוד, אנחנו נייצר מצב בו יהיה רשום בתוכן גם 'משתלה אשדוד' וגם 'עציצים בדרום', על מנת להבטיח הגעה של כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים אל תוך האתר אחרי שמנוע החיפוש של גוגל יחבר בין המילים שכתב הגולש במנוע החיפוש למילים המופיעות ברחבי הרשת.
  3. קידום אתרים אורגני חייב להתייחס לחוויית משתמש: קידום אתרים אורגני הוא כמובן חייב לתת מקום לחוויית המשתמש, לגורם החמקמק שגורם לגולשים להישאר באתר למרות הכול. אנחנו מדברים כמובן על כך שעליכם ליצור אתר נעים ונוח בו ניתן למצוא דברים בקלות, בו התוכן מונגש בצורה חווייתית ועוד.
  4. מידת רלוונטיות: אי אפשר לדבר על קידום אתרים אורגני בלי כמובן להזכיר את מה שאנחנו תמיד רואים כמובן מאליו ומגלים להפתעתנו כי הוא ממש לא מובן מאליו : אף בעל עסק לא יכול לצפות לגלישה מאסיבית של גולשים חדשים את המידע באתר שלו לא עדכני, המערכת לא עובדת והמבצעים הם מחנוכה האחרון. במידה ואתם רוצים ללכת לתהליך של קידום בגוגל , קודם כל צריך לראות שהתשתית הראשונה רלוונטית למשתמש הממוצע.

קידום אתרים אורגני על ידי חברה

קידום אתרים אורגני יכול על פניו להתבצע על ידי כל אחד, אלא שבסופו של יום קידום אתרים אורגני הוא דבר שבעיננו צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע בעיקר. למה זה? משום שקידום אתרים אורגני הוא צריך להתמודד מול כוחות חזקים בהרבה מאלו שהיו בעבר . אם בעבר המלחמה ברחוב הייתה בין בעל קיוסק אחד לבעל קיוסק אחר באותה שכונה הרי שהיום הכפר הגלובאלי בו אנו נמצאים גדל בהרבה ממידותינו מה שכמובן מייצר סיטואציה בה עלינו לפעול בחכמה.

האלגוריתם של גוגל הולך ומתקדם עם הזמן וכך גם אנחנו וכך גם הלקוחות שלנו. אנחנו לא תמיד, בתור אנשי עסקים פנויים ללמוד על השינויים שמתרחשים בשוק הצריכה. אבל זה לא אומר שיש לנו הפריווילגיה להתעלם מההתקדמות הזו.

לכן, אנחנו ממליצים לכם לא לוותר אלא לפנות לאנשי מקצוע מעולים שיעזרו לכם לעשות קידום אתרים אורגני מקצועי, כזה שיצליח להשיב מלחמה לכל החברות בעולם הנאבקות אתכם על אותם לקוחות ולהפוך גם אתכם לחברה גדולה ומשגשגת שיכולה בלחיצת כפתור אחת לספק סחורה גם לקצה השני של העולם במידת הצורך.

מעוניינים לשמוע עוד? לקבל ייעוץ מקצועי? צרו איתנו קשר ונשמח להיות שם בשבילכם.