קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל

הכל על קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל הוא הדבר שכל בעל עסק צריך היום. למה אתרי אינטרנט חשובים כל כך? יותר קל לשאול למה לא. למעשה, היום אתר אינטרנט הוא ממש התחליף לחנות פיזית אלא שבניגוד לחנות פיזית, מדובר על אתר שיכול לעשות הרבה יותר לכם ולעסק שלכם.

על ידי אתר אינטרנט אתם יכולים לעקוב אחרי לקוחות שונים ולהבטיח כי גם אם הם רק התלבטו על מוצר מסוים ונכנסו לאתר שלכם רק 'בשביל להסתכל' ניתן יהיה להקפיץ אצלם, ברשתות החברתיות שלהם מודעות שיתנו להם עוד 'דחיפה' קטנה בדרך ויאפשרו להם להשלים את המהלך ואכן לרכוש את המוצר שלכם.

על ידי אתר האינטרנט אנחנו יכולים לאבחן לקוחות מסוימים לעומת אחרים ולכוון את המוצרים שלנו, את קו הפרסום שלנו ועוד על פי הפרופיל אותו נוכל לאתר דרך אתר האינטרנט.

בנוס, אתר האינטרנט עצמו יכול לתת לכם כסף. נשמע מטורף נכון? אבל מדובר על הליך פשוט למדי. אם אתר האינטרנט שלכם הוא אתר אינטרנט פופולארי מספיק, הוא גם יכניס לכם כסף מעצם העובדה כי נכנסים אליו משתמשים רבים כל כך.

איך עושים קידום אתר בגוגל ? בואו נצלול אל תוך הפרטים.

קידום אתר בגוגל, הכירו זה גוגל

קידום בגוגל יכול להיעשות באחת משתי דרכים עיקריות:

  1. קידום אתרים ממומן : זאת אומרת קידום הנעשה בעזרת כסף. מדובר על תשלום לחברת גוגל העולמית שתביא כמובן לקידום של אתר האינטרנט במעלה מנוע החיפוש. פרסום בגוגל הוא לא דבר שלילי כמובן אבל אכן יש לו חסרונות. בעיקר משום שעל קידום ממומן תופיע המילה 'מודעה' מה שעלול ליצר רושם של חומר שיווקי אותו אנחנו מסים 'לדחוף בכוח' ללקוחות, דבר שאנשי שיווק רבים מעדיפים כמובן להימנע ממנו.
  2. קידום אורגני : הוא קידום הנעשה ללא כסף אלא על ידי הפיכת אתר אינטרנט מסוים לאטרקטיבי בעיניהם של משתמשים רבים ככל הניתן מה שכמובן מאפשר עליה של החשיפה של האתר שכן גם מנוע החיפוש רואה באותו אתר אינטרנט אתר פופולארי שיכול להתאים למשתמשים רבים.

קידום אורגני הוא כמובן הדרך היעילה ביותר והאפקטיבית להבאה של לקוחות חדשים לעסק. אלא שכמובן, מטבע הדברים מדובר על תהליך מעט יותר מורכב הדורש חשיבה וידע. האם ניתן לעשות קידום אורגני לבד? כנראה שכן. האם זה מומלץ? לא בטוח. חברת קידום אתרים מקצועית תעשה את זה טוב יותר ולו משום שזו כבר בקיאה ברזי האלגוריתם המדובר, הממליך מלכים, זה שצריך למצוא את הדרך לספק אותו. הרי אנחנו כמובן לא מדברים על מוח אנושי המחליט מי לשבט ומי לחסד, אנחנו מדברים על אלגוריתם שסורק בכל רגע נתון אלפי אפשרויות לאתרים אחרים, אז מדוע שהוא יבחר דווקא בנו? בשביל לעשות את זה בצורה טובה ככל הנראה אין מנוס מסיוע של אנשי מקצוע מעולים לשם כך.

קידום אתר בגוגל, לא עובדים בשבילנו

אנחנו בתור אנשי מקצוע מצפים לעיתים שמנוע החיפוש של גוגל כאילו יעבוד עבורנו. אלא שזה ממש לא כך. קידום אתר בגוגל נעשה מצד האלגוריתם בראש ובראשונה על מנת לספק ללקוחות שלו, המחפשים, את מה שהם צריכים, אתרים רלוונטיים למה שהם חיפשו.

כך שמטבע הדברים מנוע החיפוש של גוגל לא יבצע קידום אתרים בגוגל שלא מתאימים למבוקש, אם משהו מחפש מכונת כביסה בלוד, מנוע החיפוש לא יביא לו אתר על אופניים בחולון. לכן, אנחנו צריכים לחשוב בצורה יצירתית איך לייצר קידום אתר בגוגל באופן כזה שאכן יתאים ללקוח.

אבל כמובן שיש כאן יותר מעבודה טכנית. קידום אתר בגוגל הוא לא רק לגרום לאתר מסוים להיראות טוב. המטרה היא כמובן להביא את לקוח מסוים לבחור ללחוץ על המקש שיביא אותו לאתר האינטרנט בו אנחנו מאמינים כי הוא באמת ימצא את מה שהוא צריך.

לכן אנחנו צריכים להפוך את השימוש באתר לסוג של חוויה. להשקיע בחוויית המשתמש, במלל אותו אנחנו מציגים באתר ועוד. קידום אתרים במובנים מסוימים, עבורינו , בתור אנשי מקצוע זה ממש סוג של אומנות. כדי לעשות אותה על הצד הטוב ביותר אנחנו צריכים קודם כל לזכור שאף אחד לא עובד בשבילנו ושבסופו של יום הלקוח הוא במרכז.

אז מה כן?

בעיננו, הדרך הכי טובה לגשת לתהליך של קידום אתר בגוגל היא בראש ובראשונה לחשוב מה אנחנו היינו רוצים לראות באתר בו אנחנו גולשים. איזה תכנים היו מעניינים אותנו, איך אנחנו היינו רוצים לראות את המקום.

הרי מדובר בסופו של יום על החנות הווירטואלית שלנו, כשם שנסדר את החנות הפיזית שלנו ונהפוך אותה יפה ומושכת יותר בעיננו, כך אנחנו צריכים לחשוב כיצד אנחנו יכולים להביא עוד ועוד לקוחות שישמחו להיכנס לאתר שלנו כמו שאנחנו היינו רוצים ליהנות מכניסה לאתר של משהו אחר ממנו אנחנו מקבלים שירות.

למידע נוסף צרו קשר.