קידום בגוגל

קידום בגוגל

קידום בגוגל זה קל ממה שחשבתם

קידום בגוגל זה לא איזה מושג היפותטי. האמת היא שכל בית עסק המכבד את עצמו עושה היום קידום אורגני בגוגל על מנת להגיע לכמה שיותר לקוחות בארץ ומסביב לעולם. קידום אורגני SEO אולי נשמע כמו מושג קצת 'מפחיד'. אבל, האמת היא שאנחנו מדברים על יישום של כמה טכניקות פשוטות שיביאו, בסופו של יום, גם אתכם להגדלה משמעותית של מאגר הלקוחות שלכם בעזרת האינטרנט.

אנחנו אמנם תמיד ממליצים על סיוע של אנשי מקצוע מנוסים המבינים בתחום של קידום אתרים על מנת למקסם את הפוטנציאל של בית העסק שלכם. אבל, זה לא אומר שלא מגיע גם לכם לדעת ולשמוע עוד על קידום בגוגל ועל האופן בו הוא משפיע על הבחירות של כולנו בכל יום מחדש.

חברת קידום אתרים היא הטלפון הבא שתעשו, כעת, אנו מזמינים אתכם לקרוא קצת חומר רקע שיעזור לכם לבחור בחכמה את המשך דרככם. קידום אורגני זה לא נושא מורכב ואנחנו בטוחים שתיהנו ללמוד מהמאמר הבא.

קידום בגוגל מתחיל באלגוריתם

האלגוריתם של גוגל הוא למעשה מנוע החיפוש שתפקידו למצוא עבור המשתמשים במנוע החיפוש את האתרים הרלוונטיים ביותר עבור מילות החיפוש אותם הם הקלידו ברובריקה.

קידום אתר בגוגל הוא למעשה הדרך המקצועית להביא לכך שהאתר שלכם יימצא רלוונטי בעיני מנוע החיפוש של גוגל עבור מספר הלקוחות הגדול ביותר האפשרי. זאת על ידי בחינת הפרמטרים שמנחים את האלגוריתם בתהליך החיפוש.

אז מה הפרמטרים הללו אתם שואלים? ובכן, אנו מדברים על כמה מונחים בסיסיים, המאפשרים למנוע החיפוש לבדוק האם האתר יכול להתאים ללקוח המחפש את האתר.

האם גולשים אחרים נהנו מהאתר: על פניו זה נשמע מוזר. איך יכול מנוע חיפוש לבדוק הנאה? אבל האמת היא שהדרך לבדיקה מהסוג הזה קלה. האלגוריתם בודק כמה זמן בילו הלקוחות שלכם באתר האינטרנט אותו ייסדתם.

אם אתר האינטרנט שלכם משך לקוחות רבים שבילו זמן משמעותי בתוך האתר, מנוע החיפוש ישים לכך לב ויעלה את מיקומו של האתר גבוה יותר ויותר. זאת מתוך ההנחה כי גם הגולש החדש וודאי יהיה מעוניין בשיטוט באתר האינטרנט שלכם.

איך עושים זאת אתם שואלים? איך מביאים עוד ועוד גולשים ליהנות מהאתר שלכם? האמת היא שהדרך הטובה ביותר היא לחשוב מה אתם יכולים להציע שאחרים אינם יכולים. איזה סיפור אתם יודעים לספר שאף אחד לא יודע לספר טוב מכם. אתם לא חייבים להיות אמנים כדי לספר סיפור. אתם יכולים לשתף את הלקוחות שלכם אולי בבלוג מקצועי בו ימצאו מידע שימושי שיעזור להם להבין את התחום בו אתם עוסקים טוב יותר.

אולי אתם יכולים לייצר אתר נאה ואסתטי שיגרום לגולשים שלכם ליהנות מהשימוש באתר מה שיביא אותם מטבע הדברים לראות עוד ועוד מוצרים וכן הלאה. הרעיונות בתחום הם אינסופיים.

האם מילות החיפוש התאימו: זאת אומרת, האם המלל המופיע באתר מתאים למילות החיפוש אותם הקליד הלקוח. מכיוון שיש לקוחות רבים שכל אחד מהם מקליד מילים קצת אחרות וודאי תשאלו את עצמכם כיצד ניתן לשתול את כל המילים אותן עתידים לקוחות היפותטיים לרשום בתוך מנוע החיפוש.

אבל האמת היא שבזה עוסקים באמת אנשי מקצוע היודעים להגיד לכם בדיוק מה מילות החיפוש הפופולאריות ביותר שיכולות להביא לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

האם שילמתם למנוע החיפוש: ניתן כמובן לעשות קידום בגוגל באמצעות תשלום נוסף. אבל לא היינו ממליצים על כך משני טעמים. אחד הוא שמדובר בהוצאה של כסף מיותר. הרי אתם כבר רואים כי ניתן לעשות קידום בגוגל בחינם, פשוט על ידי יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

אבל, האמת היא שאנחנו נגד גם מכיוון שלקוחות רבים לא אוהבים להרגיש כאילו 'דחפו להם' תוכן שיווקי. חישבו על עצמכם. אתם הייתם מעוניינים להיכנס לאתר אינטרנט רק משום שמשהו שילם על כך? לא בהכרח.

כן הייתם שמחים להיכנס לאתר אינטרנט מעניין בו נמצאים פריטים אותם הייתם שמחים לרכוש. אתר כזה שייתן לכם ערך מוסף ויגרום לכם לשוטט בו עוד ועוד סתם בשביל הכיף.

קידום בגוגל זה לא מסובך

אנחנו יודעים שכרגע קידום בגוגל נשמע כמו צירוף מילים מאיים למדי. אבל האמת היא כי מדובר בתחום לא מסובך כלל. אלא שהוא כן דורש מכם מתן תשומת לב ובעיקר לראות את הלקוח. הרי גם אתם לא רוצים להיכנס לאתרי אינטרנט לא מעניינים שלא מספקים לכם את השירות הטוב ביותר.

אנחנו לא חיים בשנות ה- 90. אנחנו נכנסים בימים אלו לשנת 2021. אנחנו מצפים לקבל שירות מקצועי ואיכותי בכל פרמטר. אין שום סיבה שאתרי האינטרנט בהם אנו משוטטים לא יעמדו ברף הציפיות הגבוה שלנו גם כן.

על מנת שנוכל לעזור גם לכם למצוא את הדרך להביא למקסום הפוטנציאל הטמון באתר שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ונעמוד לשירותכם בשמחה.